Zurich - Prishtinë e Gjenevë - … Voyager à Genève à petit prix. easyJet.com | One way in April, over 50 seats as at 23/11. Ky website eshte pjese e Union Travel co Bileta Avioni Bileta Avioni | Bileta Avioni. Pristina +383 38 240 666 Pristina (Airport) +383 38 548 432 Prizren +383 29 241 114 Suhareka +383 29 271 016 Fluturime per Kosove: Düsseldorf-Prishtine, Stuttgart - Prishtine.Bileta te lira avioni per Kosove inkl. 588%. bileta avioni, ofertat e fundit, bileta te lira, bileta me oferte, bileta autobusi, bileta trageti, bileta last minute, deva tours, adria ferries, ventouris Nous nous occupons de vous trouver les meilleures offres pour le trajet Genève Pristina. Fluturimi me Turkish Airlines Asistence 24 ore Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura PERA ROSE - 189 € HAMIT HOTEL - 189 € EUROPLAZA TAKSIM - 199 € HAMIDIYE HOTEL - 199 € ⋙ Të Përfshira: Fluturimi me Turkish Airlines Bagazh 20 Kg Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport Regjistrim I ri Keni harruar fjalëkalimin? ©Continental Travel eshte agjension turistik i cili ofron bileta avioni, autobusi dhe aranzhmane te ndryshme. User ID: Fjalëkalim: Faqja kryesore; Kreu; Oferta Turistike; Rezervim Hoteli; Makina me Qera; Rreth Nesh; Na Kontaktoni; Bileta ajrore on-line. Ofrojme Bileta Avioni,Paketa guida turistike individuale dhe ne Grupe.Bileta Autobusi,Bileta Trageti dhe Rezervime Hoteli. Train. Currency and cost comparison. Fluturime per Prishtine me kompani serioze gjermane. Kontrolloni fluturime tona të lira në Gjermani. Réservez votre vol pas cher vers Pristina et voyagez au meilleur prix avec eDreams. Voyager à Pristina à petit prix. GENEVA - PRISHTINA. Le voyage en avion entre Genève et Pristina dure 2 h 15 min en moyenne. Compara si alege din mii de zboruri biletul de avion cel mai avantajos. Vizito Stambollin me Pegasus Airlines prej 49 EUR. Search more cheap flights to Pristina from other airports at our travel guide pages. Bilete de avion ieftine. BiletIme.al eshte i pari website shqipetar dedikuar rezervimit te biletave te avionit online dhe ne menyre te pavarur. Hannover +49 (0)511 336 29 09. Rezervi online bilete avion pe orice ruta, cu Vola.ro. Pristina Istanbul Difference; Average monthly disposable salary (net) 463.16 € 434.88 € -6% Information provided by Numbeo.com. eDreams will take care of everything you need for a perfect vacation in Pristina. Vol pas cher de Genève vers Pristina: votre billet d’avion de Genève vers Pristina en un clic Exemples des meilleurs prix de billets d'avion trouvés par nos utilisateurs réglant avec la carte applicable à la promotion sur www.bravofly.fr au cours de ces 7 derniers jours. Vols pas chers Genève Pristina avec EasyJet. Limak company which manages Pristina International Airport “Adem Jashari” has officially begun... PIA "Adem Jashari" reduces the emitted carbon level by 23% . 10 talking about this. Rezervoni fluturime ekonomike në Prishtinë. Vajtja [ Pristina – Tirana ] 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi [ Tirana – Pristina ] 15:40 16:25 52,70 EUR. With cheap flights from Pristina to Stuttgart for only €104.99* No hidden costs Eurowings Stuttgart +49 (0)711 87 03 06 90. Kerko fluturim. Cheap flights Amsterdam - Istanbul. Omio vous trouve des billets pas chers pour les trajets les plus rapides en avion de Genève vers Pristina. ... Pristina: 197 EUR. You either are looking for a cheap flight or are in a hurry to find a last-minute ticket, no worries! Cependant, la durée du trajet peut varier en fonction des dates, week-ends et jours fériés. If you need a little getaway to see a loved one or a comfortable flight for your business trip, the best deal prices and airline carriers are a click away from you. tatimi dhe taksat Pegasus Airlines fluturon nga Prishtina per ne Stamboll dhe anasjelltas. Trouvez vos billets d'avion pour Pristina à partir de 46€. Volez avec SAS, Scandinavian Airlines, en Scandinavie, en Europe, vers l'Asie et les États-Unis. Libri cheap airline për Gjermani, fluturime të ulëta nga aviobilet.com! Que vous décolliez de Genève ou d'un autre aéroport proche de chez vous, l'un des conseils d'eDreams pour trouver un vol pas cher vers Pristina … Per informata tjera ju lutemi na kontaktoni ne numrat e meposhtem: +381 (0) 38 704 205 +377 (0) 44 492 084 info@continental-ks.com ©Continental Travel - Klientët e kënaqur janë reklama jonë më e … Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. Que vous décolliez de Pristina ou d'un autre aéroport proche de chez vous, l'un des conseils d'eDreams pour trouver un vol pas cher vers Genève … Berlin +49 (0)30 56 82 14 79. Fluturimi realizohet tri here ne jave me … Réservez votre billet d'avion aujourd'hui » Réservez vos billets d’avion pour le trajet Genève - Pristina au meilleur prix avec la compagnie aérienne EasyJet Departing on Tuesday, March 23, 2021 … With cheap flights from Pristina to Hamburg for only €124.99* No hidden costs Eurowings Nous nous occupons de vous trouver les meilleures offres pour le trajet Pristina Genève. Local, one-way ticket. Get useful information about Pristina and Frankfurt to organize your journey. Check-In U rekomandohet pasagjerëve që, për fluturime me KOSOVA REISEN Center mundësisht të paraqiten për përgatitje për fluturim dy orë përpara fluturimit të planifikuar, sepse sportelet mbyllen 40 minuta përpara nisjes. München +49 (0)89 13 92 79 180. Biletë Një drejtim duke filluar nga 99 CHF. Trains are 588% more expensive in Frankfurt than in Pristina. Swiss Diamond Hotel Sheshi Nëna Terezë +383 (0)38 234 888 Hamburg +49 (0)40 30 39 47 58 Incoming search terms: bileta avioni prishtine ljubljane; tirane prishtine autobus; bileta atobuzi; bileta avioni per ne suedi; bileta avioni tirana barcelona Rinori Travel GmbH - Fluturime ne PRISHTIN - ZÜRICH - SHKUP - SKOPJE - BASEL: Flugticket KOSOVO SCHEIZ, Rezervo Online, Online Flugbuchen nach Kosova. DITURIA GmbH - Fluturime nga Düsseldorfi, Stuttgart, München, Basel, Hannover, Hamburg - Prishtina, Tirana dhe Shkup Gjeni tarifën më të ulët të disponueshme për udhëtimin tuaj dhe zbuloni Prishtinën me Wizz Air. Cheap flights from outside of United Kingdom to Istanbul. Më lirë se kurrë. The age of the child on the date of departure should be considered.If the child is 2 years after the outward flight but before the return flight, the full fare applies for the whole round trip. The development of environment-friendly practices in order to protect... PIA "Adem Jashari" reduces the emitted carbon level by 23% . Bileta Avioni BelleAir Tirana - Ancona 59 euro (belle air albania) Tirana - Bari 79 Euro (belle air albania) Tirana - Bologna 89 Euro (belle air Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania Hyr Hyr. Hoteli Grand +383 (0)38 225 555 . Indicate the number of children aged between 2 and 12 here.